Akadamesyenler Çözümün Bir Parçası Oluyor

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, düzenlediği açık kapı günleriyle üniversite mensuplarını çözümün bir parçası haline dönüştürdü.

05 Nisan 2017 - 11:44 - Güncelleme: 05 Nisan 2017 - 11:49

Düzce Üniversitesi’nde Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından 2015 yılı Kasım ayında başlatılan “Açık Kapı Uygulaması” gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Öğretim elemanları, idari personeller ve öğrenciler başta olmak üzere üniversiteyle ilgili fikri olan herkese Düzce Üniversitesi’nin kapılarını açan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Nisan ayı Açık Kapı Günü’nde de üniversite mensuplarını Rektörlük Makamında kabul etti.

Eğitim-öğretim faaliyetleri başta olmak üzere, akademik çalışmalar, bilimsel araştırmalar ve projeler, sosyal sorumluluk faaliyetleri gibi birçok alanda kendisine iletilen konular hakkında değerlendirmelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Açık Kapı Uygulamasının Düzce Üniversitesi’nin gelişme sürecine büyük katkı sağladığını ifade etti.

Katma değer oluşturan her fikri önemsediklerini belirten Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, üniversite mensuplarının; tespit, gözlem ve iyileştirme önerileri ile Düzce Üniversitesi’nin başarısında ve sorunların çözümünde önemli pay sahibi olduğunu vurguladı.

Bu haber 1202 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..