Akademisyenlere İndirimli Müzekart Uygulaması Geldi

Kültür ve Türizm Bakanı Nabi Avcı'nın Yükseköğretim Kurulunda akademisyenlerle bir araya geldiği toplantıda akademisyenlere indirimli müzekart talebi gelmiş ve bu talep bakan talep bakan tarafından da olumlu karşılanmıştı.

11 Ocak 2017 - 10:01

Kültür ve Türizm Bakanı Nabi Avcı'nın Yükseköğretim Kurulunda akademisyenlerle bir araya geldiği toplantıda akademisyenlere indirimli müzekart talebi gelmiş ve bu talep bakan talep bakan tarafından da olumlu karşılanmıştı. Bilindiği üzere halihazırdaki uygulamada akademisyenler indirimli müzekart uygulamaından yararlanamıyordu. Artık tarihi ve ören yeri özelliği taşıyan alanlara üniversitlerde görev yapan akademisyenler de indirimli olarak girebilecek.

YÖK'teki toplantının ardından bu husustaki çalışma kısa zaman içinde tamamlandı. İndirimli müzekart uygulamasından artık öğretmenler, 18 yaşının üstündeki öğrenciler yanında YÖK'e bağlı üniversitelerde görev yapan akadamisyenler de yararlanabilecek. Müzekart akademisyenlere %50 indirimli olarak verilecek. Akademisyenler bu indirimli müzekartları  müzekart satış noktalarından alabilecekleri gibi, www.muzekart.com adresinden de başvuru yaparak temin edebilecekler.

Bu haber 2107 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..