Bölüm Başkanı kazada hayatını kaybetti

Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Endüstri Mühendisliği bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Ünal Atakan Kahraman, Sakarya'nın Hendek İlçesinde geçirdiği elim bir trafik kazasında hayatını kaybetti.

29 Ocak 2016 - 18:24 - Güncelleme: 29 Ocak 2016 - 18:25

Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Endüstri Mühendisliği Başkanı Yrd.Doç.Dr. Ünal Atakan Kahraman, Sakarya'nın Hendek İlçesinde geçirdiği elim bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Bugün öğlen saatlerinde Hendek İlçesinden Düzce istikametine seyreden Yrd.Doç.Dr. Ünal Atakan Kahraman'ın kullandığı araç, bilinmeyen bir nedenle karşı şeride geçerek kaşı şeritte seyreden araçla çarpıştı. Kaza da Düzce Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölüm başkanı Yrd.Doç.Dr. Ünal Atakan Kahraman hayatını kaybetti. 

Öğretim üyesinin görev yaptığı Düzce Üniversitesi rektörlüğü bir başsağlığı mesajı yayınladı. Yayınalana başsağlığı mesajında şöyle denildi:

Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ünal Atakan KAHRAMAN hocamızı elim bir trafik kazası sonucu kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz.

Merhum hocamıza Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı dileriz. Başımız sağolsun.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü

Bu haber 1377 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..