Bozok Üniversitesi 1 Profesör İlanı

BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN :

17 Şubat 2016 - 00:03

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayımlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır.  

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER :

- Profesör kadrosu daimi statüde olup adaylar dilekçesinde; başvurmuş olduğu anabilim dalını belirtecek, varsa hizmet belgesi, yayın listesi, resmi kurumlarca onaylanmış öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, fotoğraflı özgeçmişlerini, bilimsel yayımlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, sanat eserlerini icralarını ve bunlara ilişkin dokümanı eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora, sanatta yeterlilik veya yüksek lisans (bilim uzmanlığı) çalışmalarını, üniversite veya yüksek teknoloji enstitüsüne katkılarını kapsayan belgelerini altı takım dosya yaparak başvuru yapacaklardır. İlanla ilgili bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.  

Başvuru Adresi: Bozok Ünv. Personel Daire Bşk. Erdoğan Akdağ Kampüsü Rektörlük İdari Birimler Binası Yozgat/Merkez Tel:03542421085 

                                

Müracaat tarihleri:   17/02/2016-03/03/2016 Perşembe günü saat 17.00 kadar, 

BİRİMİ

UNVANI

ABD

DRC.

ADET

ARANAN NİTELİKLER

İktisadi ve İdari Bilimler  Fak.

Profesör

Muhasebe Finansman

1

1

Değerleme, Muhasebe Politikaları ve Kapsamlı Kâr konularında çalışmalar yapmış olmak.

AÇIKLAMALAR : 

1- Başvurular şahsen yapılacaktır.

2 -Özgeçmiş ve yayın listesinin son sayfaları hariç tüm sayfaları paraflı, son sayfasında ise ad, soyad, imza ve tarih olacaktır.

3-Adaylar Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin II. Bölümünde bulunan Profesörlük, Doçentlik ve Yardımcı Doçentlik  Başvurularında Aranacak Değerlendirme  Ölçütleri ve Puanlama Esasları tablosunu doldurarak başvuru dosyasına ekleyecektir. 4- Şartları taşımayan veya sonradan şartları taşımadığı tespit edilen adayların ataması yapılmış olsa dahi atamaları iptal edilecektir.

Bu haber 562 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..