Bülent Ecevit Üniversitesi Akademik İlan [13.5.2014]

13 Mayıs 2014 - 00:50

onder_9476739764Aşağıda Anabilim Dalı itibariyle unvan ve şartları belirtilen, Üniversitemiz Fakülte ve Yüksekokullarında açık bulunan kadrolara 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Müracaat süresi ilanın yayını tarihinden itibaren 15 gündür. Yardımcı Doçent kadroları için ilgili Fakülte Dekanlıkları ile Yüksekokul Müdürlüklerine, Doçent kadroları için Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat dilekçeleri ekinde;

1 - T.C. Kimlik No'larını gösterir beyanlarını,

2 - Tüm diplomalarını veya öğrenim durumlarını gösterir belgelerinin onaylı sureti,

3 - Üç adet fotoğraflarını,

4 - Başvuracak adayların başvuru formunu (http://w3.beun.edu.tr/ adresinden temin edilecektir.)

5 - Üniversitemizin http://personel.beun.edu.tr/ilkeler sayfasında yayınlanmış olan Üniversitemiz Birimlerinde Doçent ve Yardımcı Doçent Kadrosuna Atanma İlkelerinde yer alan formları,

6 - Doçent ve Yardımcı Doçent kadrosuna müracaat edenlerin 4 (Dört) nüsha halinde

a) Özgeçmişlerini,

b) Yayın listelerini,

c) Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyaları ile birlikte müracaat etmeleri ilan olunur.

NOT: - Müracaat edenlerin üniversitemiz http://personel.beun.edu.tr/ilkeler sayfasında yayınlanmış olan “Üniversitemiz Birimlerinde Doçent ve Yardımcı Doçent Kadrosuna Atanma İlkeleri”nde belirtilen şartları sağlamış olmaları,

- Yardımcı Doçent kadrosuna başvuranların müracaat dilekçelerinde yabancı dillerini belirtmeleri gerekmektedir.

- Postadaki gecikmeler kabul edilmeyeceği gibi yukarıdaki belgelerden bir tanesinin eksik olması halinde de müracaatlar kabul edilmeyecektir.

 

Anabilim DalıDoçentDoç.Açıklama
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ   
SİYASET VE SOSYAL BİLİMLER 1Yerel yönetimlerde kalite yönetimi, özürlü istihdamı ve engellilerin istihdamı konularında çalışmaları olmak.
EREĞLİ EĞİTİM FAKÜLTESİ   
SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ 1Beşeri ve ekonomik coğrafya alanında doktora yapmış olmak.
FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ (İLKÖĞRETİM)1 Eğitim Bilimleri ve Öğretmen Yetiştirme Temel Alanı, Alan Eğitimi (Fen Bilgisi Eğitimi) Bilim Alanında doçent unvanı almış olmak.
EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİM1 Eğitim Bilimleri ve Öğretmen Yetiştirme Temel Alanı, Eğitim Bilimleri (Eğitim Programları ve Öğretim) Bilim Alanında doçent unvanı almış olmak.
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ1 Eğitim Bilimleri ve Öğretmen Yetiştirme Temel Alanı, Alan Eğitimi (Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi) Bilim Alanında doçent unvanı almış olmak.
EĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ, PLANLAMASI VE EKONOMİSİ 1Öğretimde Liderlik ve Akademik Müfredat alanında doktora çalışması yapmış olmak ve bu alanda akademik yayınlar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ   
UYGULAMALI JEOLOJİ 1Madencilikte Toz Problemi, SolunabilirToz  İçinde Kuvarsın Analizi,Pnomokonyoz alanında çalışma yapmış olmak.
ELEKTRİK TESİSLERİ 1Elektrik Makineleri ve Adım Motorları alanında çalışma yapmış olmak.
FOTOGRAMETRİ 1PS Insar konusunda çalışma yapmış olmak.
YAPI MALZEMELERİ1 Endüstriyel Yan Ürünlerin KurumaRötresine Etkileri üzerine çalışma yapmış olmak.
ECZACILIK FAKÜLTESİ   
ANALİTİK KİMYA1 Metot geliştirme, kromatografik yöntemler ve bunların çevre, gıda ve biyolojik örneklere uygulanmaları alanında çalışmış olmak.
ECZACILIK TEMEL BİLİMLERİ 1Moleküler algılayıcılar, pürin türevlerinin sentezi ve DNA ile etkileşimleri ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
ÇAYCUMA MESLEK YÜKSEKOKULU   
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 1“Ekonomik Özgürlükler Üzerine Karşılaştırmalı Analiz” konusunda çalışma yapmış olmak ve alanında en az 5 yıl ders verme deneyimine sahip olmak.

4030/1-

Bu haber 754 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..