Çankırı Karatekin Üniversitesi Akademik İlan [25.4.2014]

25 Nisan 2014 - 00:26

karatekin universitesiÜniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır.

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların “Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesi”nde öngörülen şartları sağlamış olmaları gerekir.

 

BirimiBölümüAnabilim DalıUnvanıAdediDereceAçıklama
EDEBİYAT FAKÜLTESİTÜRK DİLİ VE EDEBİYATIHALK EDEBİYATIDOÇENT11HALK EDEBİYATI ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİBİLGİ VE BELGE YÖNETİMİKÜTÜPHANECİLİKDOÇENT11KÜTÜPHANECİLİK ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİTARİHYAKINÇAĞ TARİHİYARDIMCI DOÇENT13YAKINÇAĞDA BALKANLAR ÜZERİNE ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİBİLGİ VE BELGE YÖNETİMİBİLGİ YÖNETİMİ VE TEKNOLOJİSİYARDIMCI DOÇENT13BİLGİ YÖNETİMİ VE TEKNOLOJİSİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİBİLGİ VE BELGE YÖNETİMİARŞİVCİLİKYARDIMCI DOÇENT13ARŞİVCİLİK ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.(TARİH BÖLÜMÜ YENİÇAĞ/YAKINÇAĞ TARİHİ ALANINDA DOKTORA YAPANLAR DA BAŞVURABİLİR)
EDEBİYAT FAKÜLTESİBİLGİ VE BELGE YÖNETİMİKÜTÜPHANECİLİKYARDIMCI DOÇENT13KÜTÜPHANECİLİK ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİEĞİTİM BİLİMLERİEĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ, PLANLAMASI VE EKONOMİSİYARDIMCI DOÇENT13EĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ, PLANLAMASI VE EKONOMİSİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK
EDEBİYAT FAKÜLTESİEĞİTİM BİLİMLERİEĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİMİYARDIMCI DOÇENT11KİMYA EĞİTİMİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİPSİKOLOJİGELİŞİM PSİKOLOJİYARDIMCI DOÇENT11GELİŞİM PSKİKOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARIOLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİPSİKOLOJİSOSYAL PSİKOLOJİYARDIMCI DOÇENT11SOSYAL PSİKOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİULUSLARARASI İLİŞKİLERULUSLARARASI İLİŞKİLERDOÇENT11ULUSLARARASI BARIŞ ÇALIŞMALARI İLE ÇATIŞMA ANALİZİ VE ÇÖZÜMÜ ALANLARINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİİŞLETMEMUHASEBE VE FİNANSMANDOÇENT11STRATEJİK MALİYET YÖNETİMİ VE MUHASEBE DENETİMİ ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
ORMAN FAKÜLTESİPEYZAJ MİMARLIĞIPEYZAJ PLANLAMA VE TASARIMDOÇENT11TARİHİ ÇEVRELERDE PEYZAJ TASARIMI İLEPEYZAJ ONARIMI KONULARINDA ÇALIŞMALARYAPMIŞ OLMAK.
ORMAN FAKÜLTESİORMAN MÜHENDİSLİĞİORMAN İNŞAATI VE TRANSPORTUYARDIMCI DOÇENT15DOKTORASINI JEODEZİ VE COĞRAFİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KONUSUNDA YAPMIŞ OLMAK.
ORMAN FAKÜLTESİORMAN MÜHENDİSLİĞİORMAN ENTOMOLOJİSİ VE KORUMAYARDIMCI DOÇENT11ORMAN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK, DOKTORASINI ORMAN ENTOMOLOJİSİ KONUSUNDA YAPMIŞ OLMAK.
ORMAN FAKÜLTESİORMAN MÜHENDİSLİĞİORMAN ENTOMOLOJİSİ VE KORUMAYARDIMCI DOÇENT12ORMAN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK, DOKTORASINI ORMAN AĞACI HASTALIKLARI KONUSUNDA YAPMIŞ OLMAK.
ORMAN FAKÜLTESİORMAN MÜHENDİSLİĞİTOPRAK İLMİ VE EKOLOJİSİYARDIMCI DOÇENT11ORMAN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK, DOKTORASINI TOPRAK EKOLOJİSİ KONUSUNDA YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİGIDA MÜHENDİSLİĞİGIDA TEKNOLOJİSİYARDIMCI DOÇENT13GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK, GIDA MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALINDA YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
ELDİVAN SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULUTIBBİ HİZMETLER TEKNİKLERİLK VE ACİL YARDIMYARDIMCI DOÇENT13BİYOKİMYA ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK VE KARAYOSUNLARININİNSEKTİSİT AKTİVİTELERİ ÜZERİNDE ÇALIŞMALARI BULUNMAK.
ELDİVAN SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULUTIBBİ HİZMETLER TEKNİKLERANESTEZİYARDIMCI DOÇENT15BİYOLOJİ ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK VE MORFİN SENTEZİ ÜZERİNE ÇALIŞMALARI BULUNMAK.

NOT: Geniş Bilgi Üniversitemiz www.karatekin.edu.tr web sayfasında bulunmaktadır.

Bu haber 1043 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..