Doç. Dr. Afsun Şahin'e Ödül

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Afsun Şahin, Meksika'da "Fellowship Travel Grand" ödülüne layık görüldü.

29 Şubat 2016 - 09:56

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Afsun Şahin, geçtiğimiz hafta Meksika’nın Guadalajara kentinde düzenlenen Dünya Göz Kongresi (WOC)’nde, 230 kişi arasından yapılan seçimde en yüksek puanlardan birine ulaşarak Uluslararası Göz Birliği (ICO) Fellowship Travel Grant ödülüne layık bulundu. 
Doç. Dr. Afsun Şahin’e ödülü ICO Fellowship Komitesi Başkanı Prof. Peter Gabel tarafından tüm ICO yöneticileri ve fellow’larının katıldığı özel bir törende sunuldu. Fellowship Travel Grant Ödülü ICO Vakfı ve David Pyott Vakfı ile bir kısım ICO Mütevelli Heyeti ve Danışma Komitesi üyelerinin katkısı ile sağlanmaktadır. Ödül genç oftalmologların bilimsel aktiviteleri göz önüne alınarak, ülkelerinde oftalmoloji çalışmalarını en üst kalitede uygulamaları ve üstün nitelikli bilimsel çalışmalarıyla oftalmolojiye katkıları nedeniyle verilmektedir. 

Bu haber 2093 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..