İnönü Üniversitesi 2 profesör alacak

İnönü Üniversitesi Rektörlüğünden: 

23 Haziran 2016 - 09:16

 

Üniversitemiz ilgili Birimlerine, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma      Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Öğretim Üyeliğine     Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlanmış olmak koşuluyla Öğretim Üyeleri alınacaktır. İlanımız Üniversitemiz web sayfasının (www.inonu.edu.tr) duyurular kısmında mevcuttur. İlan başvuru tarihi: 24.06.2016 İlan bitiş tarihi: 14.07.2016 İlan olunur.

 

MÜRACAATLARDA ARANACAK ŞARTLAR:

 

PROFESÖRLER :

 

1-        Profesör kadroları daimi statüde olup, adaylar dilekçe ve ekindeki bütün dosyalarına: doçentlik belgelerini, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini,  nüfus cüzdanı fotokopilerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek altı takım dosya ve 2 adet fotoğraf teslim edeceklerdir.

2-        2547 sayılı Kanunda belirtilen koşulları sağlayamayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Adaylar dilekçelerinde yayınlarından birini Başlıca Araştırma Eseri olarak göstereceklerdir.

 

NOT : 

1-      Öğrenim belgesini yurtdışından almış olanların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

2-      Adaylar sadece bir Anabilim Dalına müracaat edebilirler.

3-      Tıp Fakültesi için başvuracak adayların ders verebilecek düzeyde İngilizce bilmeleri şarttır.

 

İlan şartlarımızı taşıyan adayların 24.06.2016 – 14.07.2016 tarihlerinde; Profesör kadrolarına başvuracak adayların Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına bizzat başvurmaları gerekmektedir. 

 

BİRİMİ

BÖLÜMÜ

ANABİLİM DALI

UNVANI

DRC

AÇIKLAMA

TIP FAKÜLTESİ

DAHİLİ TIP BİLİMLERİ

İÇ HASTALIKLARI

PROFESÖR

1

Gastroentroloji yandal uzmanı olmak.

TIP FAKÜLTESİ

TEMEL TIP BİLİMLERİ

TIBBİ MİKROBİYOLOJİ

PROFESÖR

1

 

 

 

 

Bu haber 415 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..