İpek Üniversitesi 1 profesör ilanı

İpek Üniversitesi Rektörlüğünden:

26 Şubat 2016 - 06:40

AKADEMİK KADRO İLANI

Üniversitemize; 2547 sayılı Kanun ve Üniversitemiz Senato Kararı kapsamında tam zamanlı statüde Öğretim Üyesi kadrosu için başvurular kabul edilecektir.

 

FAKÜLTE

BÖLÜM

ÜNVAN

KADRO ADEDİ

AÇIKLAMA

Sinema Sanatları Fakültesi

Sahne Sanatları Bölümü

Profesör

1

1 - Doktora ve doçentlik çalışmalarını Tiyatro alanında gerçekleştirmiş olmak.

2 - Rejisörlük tecrübesine sahip olmak.

3 - Sahneye temsiller koymuş olmak.

 

Başvurularda İstenilen Belgeler:

Adayların başvuru dilekçesi, 3 (üç) adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdan sureti, erkek adaylar için askerlik durumunu gösteren belge örneği, öğrenim durumlarını ve yabancı dil seviyelerini gösterir belgeler, akademik özgeçmiş, yayın listesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) dosya ve 4 (dört) CD halinde başvurmaları gerekmektedir. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve bunun belgelendirilmesi şarttır.

Başvuru Süresi ve Adresi:

Başvuru süresi, ilan tarihinden (26/02/2016) itibaren 15 (on beş) gündür. Başvurular, Dekanlığımıza şahsen ya da İpek Üniversitesi Turan Güneş Bulvarı 648. Cad 06550 Or-An, Çankaya/ANKARA adresine posta yolu ile yapılabilir. Süresi içinde yapılmayan veya eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır. Posta yolu ile yapılacak başvurular son başvuru tarihinde saat 17:00’e kadar Üniversitemize ulaşmış olması gerekmektedir.

Bu haber 382 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..