İstanbul Aydın Üniversitesi [30.4.2014]

30 Nisan 2014 - 00:26

istanbul_aydin_universitesiÜniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu" Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Diş Hekimliği ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri Anabilim Dallarına öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör ve Doçent kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım), profesörlüğe başvuracak adayların (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

 

FakültesiBölümAnabilim DalıKadro UnvanıAdetAranan Nitelikler
Diş HekimliğiDiş HekimliğiProtetik Diş TedavisiProf. Dr.1Doçentliğini Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı alanında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiMuhasebe ve Finans YönetimiMuhasebe ve Finans YönetimiDoç. Dr.1Doçentliğini Muhasebe Anabilim Dalı alanında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.

3567/1-1

Bu haber 831 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..