Leipzig Üniversitesi Kurs Başvuruları Başladı

Almanya Leipzig Üniversitesi Uluslararası Kurs Başvuruları başladı

24 Haziran 2016 - 09:30

Dışişleri Bakanlığı’ndan alınan yazı ekinde, Birleşmiş Milletler Medeniyetler İttifakı (UNAOC) 2016 Yılı Fellowship (Dostluk) Programı’nın duyurusu Bakanlığımıza gönderilmiştir.
Duyuruda, Birleşmiş Milletler Medeniyetler İttifakı (UNAOC) 2016 Yılı Fellowship Programı için Ortadoğu, Kuzey Afrika, Avrupa ve Kuzey Amerika’dan eğitim konusu ile profesyonel olarak ilgilenen 25-38 yaş arasındaki adayların başvurularını 26 Haziran 2016 tarihine kadar http://www.unaoc.org/2016/05/unaoc-call-for-applications-2016-fellowship-program/ internet sayfası üzerinden yapması gerektiği belirtilmektedir. Programa seçilen adayların yapacakları ziyaretler kapsamında uçak, yemek, konaklama ve şehir içi ulaşım masrafları UNAOC tarafından karşılanacaktır.

Söz konusu programın internet sitesinde katılımcıların aşağıdaki şartları taşıyanlar arasından seçileceği belirtilmektedir:
- 1 Ocak 1978-31 Aralık 1991 tarihleri arasında doğmuş olmak,
- Siyaset, sivil toplum, medya, dini dernekler, topluluk girişimleri, resmi kurumlar, akademi, sanat veya programın hedefleri ile ilgili diğer alanlarla ilgili yaptıkları çalışmalarla profesyonel veya kişisel olarak doğrudan eğitimle ilgilenmek,
- Ekim-Kasım 2016 tarihlerinde 18 günlük bir seyahat programı için engeli bulunmamak

,Detaylı bilgi için ....  İngilizce   -   Türkçe

Bu haber 1796 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..