Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 1 Yardımcı Doçent İlanı

MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

12 Mart 2016 - 11:49

Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 Sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Hakkında Yönergesine göre aşağıda belirtilen bölüm ve anabilim dalına öğretim üyesi alınacaktır.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuranların başvurdukları anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçelerine, Özgeçmiş, Doktora, Uzmanlık veya Sanatta Yeterlilik Belgesi, 3 adet fotoğraf, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan,4 (dört) nüsha dosya veya CD formatında oluşturulan yayın dosyalarını ekleyerek  ilanın yayınlandığı tarihi takip eden 15 gün içerisinde ilgili birime başvuracaklardır.

      

   GENEL AÇIKLAMALAR

 -Müracaatlar  İlanın yayınlandığı tarihi takip eden 15 gün içerisinde, müracaatlar ise ilgili birime yapılacaktır.        - Herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştığı kurumundan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyerek ibraz edeceklerdir.

       -Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.                                                                            

       - Posta ile müracaat edecek adaylar için; postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.        -Adaylar sadece durumuna uygun bir (1) birime müracaatta bulunabileceklerdir.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Hakkında Yönergesi, Yayın dosyası tanzim listesi ve özgeçmiş formatı, Üniversitemizin  http://pdb.mehmetakif.edu.tr/  internet adresinden temin edilebilir.

BİRİMİ/BÖLÜMÜ

PROGRAMI/ANABİLİM DALI

UNVANI

 

 

TAHSİS EDİLEN KADRONUN

DERECESİ

ADEDİ

NİTELİKLERİ

Burdur Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

 

 

 

 

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler

İlk ve Acil Yardım

Yardımcı

Doçent

5

1

DNA barkodlama alanında doktora sonrası en az bir yıl çalışmış olmak ve Moleküler Teknikler ve DNA analizleri konularında deneyimli olmak.

 

Bu haber 556 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..