ÖSYM Uzman Yardımcısı Yazılı Sınav Sonuçları

ÖSYM Uzman Yardımcısı Yazılı Sınav Sonuçları açıklandı. Ösym tarafından yapılan açıklama şöyle denildi:

26 Ocak 2016 - 16:05

27.12.2015 tarihinde yapılan; Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Uzman Yardımcılığı yazılı sınavına giren adaylar, sınav sonuçları ile sözlü sınav tarih ve saatlerine aşağıdaki bağlantıdan erişilebilecektir.

Sözlü sınava katılmaya hak kazananların, belirtilen tarih ve saatte ÖSYM Başkanlığı Bilkent/ANKARA adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların, 26 Ocak - 05 Şubat 2016 tarihleri arasında, kendi el yazıları ile yazılmış özgeçmişleri ile lisans diploma veya mezuniyet belgelerinin aslını veya noter onaylı suretini şahsen veya posta yolu ile ÖSYM İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına ulaştırmaları gerekmektedir. (İsteyen adaylar, lisans diploma veya mezuniyet belgelerinin aslını ibraz ederek ÖSYM Başkanlığına bir örneğini onaylatabilecekler, onaylı örneği ve özgeçmişleri ile birlikte belirtilen tarihe kadar şahsen ÖSYM’ye teslim edebileceklerdir.)

İlgililere saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

ÖSYM Uzman Yardımcısı yazılı sınav sonuçları ve sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların sözlü sınav tarihleri ve saatleri için tıklayınız.

Bu haber 515 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..