Özyeğin Üniversitesi Akademik İlan [12.5.2014]

12 Mayıs 2014 - 00:21

özyeğin üniversitesi2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği" hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı Iş Kanunu hükümlerine tabi olarak öğretim üyesi alınacaktır.

İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Öğretim Üyeleri kadrolarına başvuracakların; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete'de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde Özyeğin Üniversitesi İnsan Kaynaklarına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

 

FakülteBölümDoç.Yrd. Doç.Açıklama
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesiİşletme 1 Yöneylem Araştırması alanında doktora yapmış olmak ve Nice Karar Yöntemleri Bilim Alanından Doçentlik unvanını almış olmak. Tedarik zincirlerinde işbirliği ve rekabet, uygulamalı oyun teorisi ve envanter teorisi konularında uzmanlaşmış olmak. En az dört yıl yurt dışında araştırma yapmış olmak. Disiplinler arası yetkinliğini uluslararası dergilerde yayınlanmış çalışmaları ve almış olduğu uluslararası atıflarla gösterebilmek.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesiİşletme  1Stratejik Yönetim ve Örgütler alanında doktorasını yurtdışından almış olmak
Uygulamalı Bilimler YüksekokuluGastronomi ve Mutfak Sanatları  1Doktora derecesini İngilizce konuşulan bir ülkeden ve Otel, Restoran ve Turizm Yönetimi alanında almış olmak. Lisans Derecesini Turizm Yönetimi alanında tamamlamış olmak.
Yabancı Diller Yüksekokulu   1Eğitim alanında doktorasını almış olmak, müfredat geliştirme alanında yüksek lisansını almış olmak

 

Bu haber 746 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..