Tıp Öğrencilerine Sosyal Güvenlik Eğitim Verildi

Sosyal Güvenlik Kurumu Başmüfettişleri Başar Halıcı ve Fatih Sarıoğlu, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerine Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası konulu eğitim verdi.

07 Mayıs 2016 - 09:19

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde düzenlenen eğitim toplantısında, programın davetli konuşmacıları Başar Halıcı ve Fatih Sarıoğlu; Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, Sağlık Uygulama Tebliği, ilgili sözleşmeler ve protokollerle ilgili önemli bilgiler verdi. Kurumumuz ile sağlık hizmet sunucuları arasındaki hukuki ilişkiler ve sağlık personelinin yasal sorumlulukları hakkında değerlendirmelerde bulunan davetli konuşmacılar, konu ile ilgili bilgi ve deneyimleri öğrencilerimizle paylaştı.

Program kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu Başmüfettişleri Başar Halıcı ve Fatih Sarıoğlu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Safinaz Ataoğlu’nu da makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Safinaz Ataoğlu, Başar Halıcı ve Fatih Sarıoğlu’na verdikleri eğitim için teşekkür etti.

Bu haber 587 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..