'YÖK Kültür ve Sanat Söyleşileri' Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Yapılacak

Yüksek Öğretim Kurulu'nun geleneksel "Kültür ve Sanat Söyleşileri'nin bir yenisi 29 Nisan 2016 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde gerçekleştirilecek.

27 Nisan 2016 - 16:52

Yüksek Öğretim Kurulu'nun geleneksel "Kültür ve Sanat Söyleşileri'nin bir yenisi 29 Nisan 2016 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde gerçekleştirilecek. YÖK'ten konuya ilişken yapılan açıklama şöyle:

YÖK tarihinde ilk kez öğrenci ve akademisyenlere yönelik "YÖK Kültür-Sanat Söyleşileri" başlığı altında etkinlikler yapılması planlanmış ve bu kapsamda sırasıyla Bartın, İstanbul Medeniyet ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitelerinde farklı katılımcılar ve konu başlıklarında söyleşiler düzenlenmiştir.


Her ay farklı bölgelerdeki yeni kurulan üniversitelerin ev sahipliğinde düzenlenen etkinliklerin Nisan ayı programı Doç. Dr. Yalçın Çetinkaya'nın "Hermes'ten Itri'ye Kâinatın Dili: Musiki" söyleşisi ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde, 29 Nisan 2016 Cuma günü gerçekleştirilecektir.

Dördüncüsü düzenlenecek olan YÖK Kültür-Sanat Söyleşisine YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç ve bazı YÖK Genel Kurul üyeleri de katılacaktır.


SÖYLEŞİ PROGRAMI


Söyleşi : Doç. Dr. Yalçın Çetinkaya "Hermes'ten Itri'ye Kâinatın Dili: Musiki"

Tarih 29 Nisan 2016, Cuma

Saat :14.00

Yer : 
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Kongre ve Kültür Merkezi
Zihni Derin Yerleşkesi,
Fener Mah. / Rize

kultur-ve-sanat-soylesileri.jpg

Bu haber 567 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..